LUMATEK

Lumatek

 doprava free (1) Doprava ZDARMA na všetky LED osvetlenia značky LUMATEK

Ušetrite až 40% na elektrine s prémiovou značkou Lumatek! Spoločnosť, ktorej zariadenia spoľahlivo fungujú vo výskumných ústavoch, na pôde popredných univerzít aj verejne obchodovaných spoločností, je zárukou špičkovej kvality, vynikajúceho výkonu a dlhej životnosti. V našej ponuke nájdete LED svetlá radu ZEUS a ATTIS.

LED osvetlenie Lumatek je len jedno. Minimalizujte prevádzkové náklady a využite jediný zdroj svetla na celý cyklus pestovania, od vegetatívneho obdobia až po fázu kvetu. Intenzitu svetla jednoducho prispôsobíte aktuálnej rastovej fáze. Firma Lumatek patrí dlhodobo k priekopníkom a po mnoho rokov udáva najnovšie trendy nielen v prípade LED technológií. V otázke bezpečnosti oceníte okrem iného unikátny inteligentné ovládače so zabudovanou prepäťovou a podpäťovou ochranou i ochranou pred prehriatím či skratom. Vyššia rada ZEUS ponúka ešte viac užitočných technologických prvkov, okrem iného ovládač s automatickou reguláciou výkonu. Všetky LED svietidlá Lumatek sú kompatibilné s LVD a EMC.

Pozrite sa na detailnú animáciu originálneho svietidla z rady ATTIS priamo od výrobcu! Tento dizajnový skvost u nás teraz kúpite za bezkonkurenčnú cenu!

 
304
1696 13041696
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom