Lumatek ATTIS 300W PRO 2.7µmol/J

 
  • 1 z 8
 

Úplne nový LED Lumatek ATTIS 300W PRO vytvára PPF 816 µmol/s a dosahuje tak úžasnú účinnosť 2,7 µmol/J.

NÁVOD K ZAPOJENIU

doprava free (1) Doprava ZDARMA

 

Dostupnosť Objednané
€417,27    
Kód tovaru LUMLED300P
Značka Lumatek
Kategória LUMATEK
 

Lumatek ATTIS Pro s vyššou špecifikáciou 2.7 je úplná novinka roku 2021! Jedná sa o lineárne svietidlo, ktoré produkuje veľmi vysoké úrovne PPF 816 µmol/sa efektívnosť 2,7 µmol/J.

S pokrokom v technológii a výkone svietidiel sa stalo vysoko kvalitné LED osvetlenie dôveryhodnou voľbou, ktorá pestovateľom ponúka významnú návratnosť investícií.
Plnospektrálne pestovateľské LED svietidlá od spoločnosti Lumatek vyvažujú mimoriadnu kvalitu svetelného spektra s jedinečnou svetelnou intenzitou, čo je oveľa viac než dostatočné, na zabezpečenie optimálneho osvetlenia pre celý pestovateľský cyklus - od vegetatívnej cez kvetovú fázu.

Rad Lumatek ATTIS 300W Pre 2,7 vytvára úplne rovnomerné šírenie svetla na krátku vzdialenosť od plodín, a vďaka vyššej intenzite svetelného toku umožňuje oveľa lepší prienik medzi listami aj u viacvrstvových kultivarov. Toto zariadenie dokonale pokryje plochu 1x1 m pre kvitnutie a 1,2x1,2 m pre rast bez toho, aby vytváralo hotspoty (miesta so zvýšenou teplotou).

Nový rad Lumatek ATTIS 2,7 je opäť bližšie k dokonalosti. Použité boli vylepšené ovládače Lumatek a najnovšie generácie vysoko účinných LED diód od spoločnosti Lumileds a Osram, ktoré generujú posilnené svetelné spektrum pre vegetatívne a kvitnúce cykly.

Ďalšou novinkou tohto radu je technológia ochranného krytu Clear Glue na LED lištách. Tieto kryty majú za následok vyššiu priepustnosť svetla až 99%, predĺženú životnosť diód, extra odolnosť proti korózii a vysokú vodotesnosť IP65. Všetka údržba celého svetla tak bola znížená na obyčajné utretie vlhkou utierkou!

U rôznych kultivarov môže byť ATTIS stlmený v období rozmnožovania a vegetatívneho rastu a to bez straty účinnosti. Vysoká účinnosť a nízky výkon LED konfigurácie znižuje teplotu LED diód, zvyšuje výkon a zlepšuje údržbu svetla.

Full Spectrum

LED svietidlá Lumatek používajú zmes bielych, tmavočervených a tzv. far red LED (extrémne silné viditeľné červené svetlo, s len nepatrne nižšou frekvenciou ako IR) na tvorbu vysoko účinného svetelného zdroja kalibrovaného tak, aby poskytoval vysokú intenzitu, stabilný a rovnomerný výstup pre úplne optimálnu absorpciu.

Predchádzajúce generácie pestovateľských svetiel LED používali zmes modrého a tmavo červeného spektra cieleného na zvýšenú tvorbu chlorofylu.
Aj keď tieto svietidlá fungovali adekvátne pri rastovej fáze, chýbali im spektrá dôležité najmä pre dozrievanie rastlín a chýbala intenzita nutná k dostatočnej svetelnej priestupnosti hustými korunami.
Zároveň poskytovala zlú viditeľnosť na kontrolu a údržbu pestovateľských miestností.

Pasívne chladenie

Inovatívny dizajn bez ventilátora znamená, že sa tu nevyskytujú žiadne pohyblivé časti, takže sa v LED svietidlách Lumatek nemá čo opotrebovať a rozbiť.
Preto sú tieto svietidlá extrémne robustné, majú dlhú životnosť a pracujú ticho.

To najlepšie na záver - nové ATTISY sú EXTERNE OVLÁDATEĽNÉ!

Až 100 svietidiel ATTIS 300W PRO 2.7 môže byť externe ovládaných pomocou digitálneho ovládača osvetlenia Lumatek (Digital Panel Plus 2.0) s časovaním svetla, automatickým stmievaním (v krokoch po 1%), teplotnou poistkou a režimom východu a západu slnka.

Control Panel 2.0

Kompatibilita univerzálnych riadiacich systémov

Svietidlá Lumatek ATTIS LED je možné plne ovládať buď digitálnym panelom Lumatek, alebo akýmkoľvek iným riadiacim systémom, ktorý využíva výstupný signál 0-10V.
Aj keď má váš univerzálny ovládač rozhrania RJ port, môžete LED svietidlá Lumatek stále prevádzkovať pomocou prevádzača signálu RJ na 0-10V riadiaci adaptér.

V porovnaní s bežnými otvorenými systémami HPS/MH môže ATTIS zaťažovať o 30-40% menej kapacitu vášho ventilačného systému.

ŠPECIFIKÁCIA:
Účinnosť: 2,7 µmol/J
PPF: 816 umol/s
Vstupné napätie: 220-240 V, 50-60 Hz
Vstupný výkon (100%): 310 W.
Ideálna pestovateľská plocha: 1 x 1 m
Vodotesnosť: IP65
Životnosť: +60 000 hodín
Distribúcia svetla: 120 °
Svetelný zdroj: diódy Osram a Lumileds s vyšším výkonom
Stmievanie: OFF-25-50-75-100%
Externé ovládanie: S Lumatek Digital Panel Plus 2.0 (pokročilé funkcie stmievania, regulácia 0-100%)
Hmotnosť: 5,2 kg
Rozmery: 559.5x559.5x71.6mm
Spektrum: Full Spectrum F
BTU: 1051 BTUs/h

Obsah balenia:
- 1 x svietidlo ATS300W Pre LED s ovládačom
- 1 x napájací kábel 230V
- 1 x 0-10V stmievač svetla + suchý zips
- 2 x kovové vešiaky
- 1 x manuál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: