HOMEbox

HOMEbox

 

 

Produktové rady HOMEbox® predstavujú vyvrcholenie všetkého, čo je známe o pestovanie rastlín v interiéroch. Od tej doby, čo HOMEbox® vynašiel originálny prenosný pestovateľský stan v roku 2001, neprestal inovovať a zlepšovať sa. Výsledkom sú HOMEbox® Ambient a Vista - doteraz najpokročilejšie prenosné pestovateľské stany doteraz neprekonané  žiadnym iným pestovateľským stanom na trhu.

Homebox Ambient - Produktový rad Growbox Ambient je k dispozícii vo všetkých známych veľkostiach, od miniatúrnej verzie Q30 až po maximálny pestovateľský zážitok u Q300 + a R300 +.  Všetky modely obsahujú osvedčené technické detaily produktov HOMEbox®, ale boli ďalej vylepšené pevne integrovanou základňou. Názov Ambient oznamuje jasné posolstvo: integrácia Growbox do obytného priestoru, pre "krásny životný zážitok" domácich záhradkárov z perfektného pestovania!

Homebox HomeLab Produktový rad Growbox HomeLab je už dlho prvou voľbou pre pestovateľov, ktorí chcú rýchlu a pohodlnú indoor záhradu. Je to bezproblémové riešenie - nie je potrebné žiadne náradie. Jednoducho rozbaľte, zostavte a počas niekoľkých minút premeňte prakticky akýkoľvek priestor na čisté a produktívne miesto na pestovanie. Navrhnuté pre uľahčenie života! HomeLab je všetko, čo očakávate od prenosného indoor pestovateľského stanu so striebornou reflexnou vrstvou.

 
69
839 169839
Značky
Hĺbka (cm)
Šírka (cm)
Výška (cm)

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom