Growboxy

Parametre pre výber pestovateľského stanu sú individuálne. Základným parametrom je rozmer, ergonómia (počet a priemer vývodov pre vzduchotechniku, hlavné vstupy a okná), kvalita vnútornej odrazovej fólie, kvalita spracovania a použité materiály. 

Pokiaľ hľadáte stan s najvyšším pomerom cena/kvalita doporučujeme Vám zamerať sa na značky (GREEN-QUBE, HOMEBOX a Hortosol). Ostatné stany nemusia byť nutne zlou voľbou. Čo sa týka unikátneho rozmeru môžu napríklad vyhovovať Vašim predstavám, ktoré horeuvedený výrobcovia neponúkajú avšak neponúkajú ideálny pomer kvality vzhľadom k vynaloženým finančným prostriedkom.

HORTOSOL -  Stredná trieda pestovateľských stanov poskytuje nekompromisný pomer cena/kvalita. Celokovová konštrukcia zaručuje bezpečné zavesenie LED panelov a tienidiel od 25-50kg podľa rozmeru. V prípade stanov Hortosol za bezkonkurenčnú cenu získate stan, ktorý svojou kvalitou prekoná mnoho drahších stanov.

SECRET JARDIN DARK STREET - Táto základná rada pestovateľských stanov poskytuje slušnú kvalitu za ponúkanú cenu. Možme doporučiť hlavne v rozmeroch od 60x60 - 90x90. V prípade voľby väčších rozmerov stanu doporučujeme zamerať sa na stany značiek GREEN-QUBE a GROWLAB, kde za minimálny príplatok získate lepšiu ergonómiu a kvalitnejšie spracovanie.

PROBOX - Stredná trieda stanov, ktorá poskytuje zaujímavý pomer cena/kvalita vo všetkých ponúkaných rozmeroch. Jedinou slabinou sú plastové spojky tyčí, ktoré majú tendenciu praskať. 

HOMEBOX - Homebox AMBIENT / EVOLUTION - HIGHEND stany, s jedným z najlepších odrazových materiálov PAR+ (POZRI propagačné video výrobcu). Pokiaľ hľadáte kvalitné spracovanie, luxusný dizajn a skvelý odrazový materiál určite si neváhajte priplatiť za HOMEBOX.


GREEN-QUBE - HIGHEND stany s najlepším 98% odrazovým materiálom. Vysoká kvalita použitého materiálu, konštrukcia s najsilnejšími tyčami na trhu s nosnosťou cez 100kg robí z tohto stanu absolutný BESTSELLER:

 
0
839 10839
Značky
 
Hĺbka (cm)
Šírka (cm)
Výška (cm)

Stránka 1 z 2 - 93 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 93 položiek celkom