IGNATOR HEROLED R240W

 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Predstavujeme nové osvetľovacie zariadenie Ignator HeroLed R240W - LED svietidlo s vysokou intenzitou, avšak s veľmi nízkou spotrebou energie.

Účinnosť: 2,65 µmol/J
Výstupné svetlo: 636 PPF – 653 YPF

Dostupnosť Skladom
€325,98    
Kód tovaru LEDD0020
Značka HeroLED
Kategória IGNATOR HeroLED
 

Bez ohľadu na fázu plodiny posilní to najlepšie z každej genetiky, pretože spektrum svetla je špeciálne navrhnuté tak, aby udržalo rovnováhu vo všetkých fázach kultivácie. Pokiaľ ste pripravení na ďalšiu úroveň, vašou voľbou je HeroLED.

Vďaka najnovšej generácii LED technológie je možné znížiť spotrebu elektrickej energie až o -50 % v porovnaní s inými osvetľovacími systémami HPS. HeroLED je účinnejší, generuje nižšie straty spôsobené teplotou, zlepšuje kontrolovateľnosť teploty v pestovateľskej oblasti a znižuje alebo eliminuje potrebu chladiť plodinu v najteplejších mesiacoch roka.

Jeho spektrum sa najviac blíži slnečnému svitu, udržuje efektívnu úroveň spotreby elektriny a produkcie teploty. Vyniká vyváženým podaním modrého svetla s ešte intenzívnejším podaním červenej. Modrá robí rastliny kompaktnejšími v ich vegetatívnom a kvitnúcom procese. Červená zvyšuje tvorbu koreňov vo vegetatívnej fáze a podporuje tvorbu kvetového nárastu v posledných týždňoch života rastlín. Zvyšok prechodných farieb spektra vyrovnáva tvorbu sekundárnych metabolitov tak, aby sa genetika rozvinula v celej svojej kráse.

Má manuálny stmievač, ktorý vám umožňuje vybrať a upraviť intenzitu podľa potrieb rastliny.
V prvých fázach generovania koreňov zo semien alebo klonov postačí len 25 % výkonu. Ako sa rastlina vyvíja vo vegetatívnej fáze a rastie, je dobré nastaviť 50% alebo 75%. Intenzita svetla bude dostatočná, pretože fotoperióda je dlhšia. Keď sú rastliny v procese kvitnutia, potrebujú najviac energie, pretože ich fotoperióda je kratšia. Nastavenie správneho výkonu nevyhnutného pre každú fázu, umožňuje znížiť spotrebu elektrickej energie.

HeroLED je taktiež vybavený konektormi pre skupinové prepojenie s externým ovládačom. To umožňuje ovládanie z jedného miesta – riadiť vypínanie, zapínanie a reguláciu skupiny svietidiel Ignator HeroLED R240W.

Svietidlá disponujú zástrčkou typu EU E&F kompatibilnou s väčšinou krajín v Európe. Zásuvku je možné demontovať bez prerezania kábla odpojením od konektora s ochranou IP66. To pri inštalácii umožňuje pripojenie napájania viacerých zariadení bez toho, aby zákazník musel strihať káble, čo by zneplatnilo záruku.

Obsah balenia:

HeroLED R240W
Napájací kábel už nainštalovaný a upevnený konektorom IP66
2 kladky na zavesenie
Sériový prepojovací kábel pre prípad použitia ovládača.
Tlačená príručka pre rýchlu inštaláciu v 7 jazykoch a QR na stiahnutie užívateľskej príručky.

Technické špecifikácie:

Maximálny výkon: 240W ± 3%
Napätie: 200V - 250V
Prúd: 0,96A - 1,2A
Účinník:> 0,9 @ 240W
Vstupná frekvencia: 50Hz - 60Hz
Typ zástrčky: EU E & F
Účinnosť: 2,65 µmol/J
Výstupné svetlo: 636 PPF – 653 YPF
Tok fotónov: 41462 lm
Teplota farby: 3400ºK
Dĺžka: 635 mm
Šírka: 256 mm
Výška: 85 mm
Hmotnosť: 4Kg
Krytie IP: IP65
Okolitá prevádzková teplota: -20ºC 40ºC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: