ONA Gel pohlcovač zápachu - PRO 1l

 
 

Odporúčame dokúpiť regeneračné roztoky (ONA Liquid)

Dostupnosť Skladom
€28,21    
Kód tovaru 4025
Značka ONA
Kategória Vzduchotechnika
 

ONA Gél je vysoko účinný produkt, ktorý slúži na odstraňovanie nežiaducich pachov v rôznych priestoroch. Jeho inovatívne a efektívne zloženie eliminuje pachy spôsobené cigaretovým dymom, zvieratami, potom, plísňami, chemikáliami a ďalšími zdrojmi.

 

ONA Gél je vyrobený z prírodných zložiek, ktoré sú bezpečné na použitie v rôznych prostrediach. Jeho zloženie obsahuje esenciálne oleje, ktoré nielen odstraňujú pachy, ale aj vytvárajú príjemné vône, ktoré prispievajú k čistému a sviežemu prostrediu.

 

Tento produkt je ľahko použiteľný. Stačí otvoriť viečko ONA Gélu a umiestniť ho na vhodné miesto v miestnosti. Gél postupne uvoľňuje svoje aktívne zložky a rozptyľuje ich vzduchom, neutralizujúce nepríjemné pachy. Vďaka svojmu dlhotrvajúcemu účinku eliminuje pachy po dlhú dobu.

 

ONA Gél je ideálny pre použitie vo vnútorných priestoroch, ako sú obývacie izby, kuchyne, kúpeľne, kancelárie, sklady, garáže a ďalšie. Jeho silný a účinný výkon vám poskytne čistý a svieži priestor bez nežiaducich pachov.

 

Môžete si vybrať zo širokej škály vôní ONA Gelu, aby ste si vytvorili presne takú atmosféru, akú si prajete. Bez ohľadu na to, či preferujete osviežujúcu citrusovú vôňu, relaxačnú bylinnú arómu alebo jemnú kvetinovú esenciu, ONA Gél ponúka vône pre každý vkus.

 

Ak hľadáte efektívny a jednoduchý spôsob, ako odstrániť nežiaduce pachy vo vašom domove alebo pracovnom prostredí, ONA Gél je perfektnou voľbou. Využite jeho schopnosť eliminovať pachy a vytvoriť čisté a svieže ovzdušie v miestnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: