Stimulax 3 - gelový

 
 
Dostupnosť Skladom
€4,30    
Kód tovaru 1386
Značka Stimulax
Kategória Sadba a klonovanie
 

Koreňový stimulátor Stimulax III. gélový 130 ml - koreňový stimulátor od českého výrobcu pre ľahšie zakorenenie rastliny Koreňový stimulátor Stimulax III. je gélový prostriedok na účinnejšie zakoreňovanie bylinných i drevinových rezňov.

Obsahuje tieto 3 účinné látky: kyselina indolyloctová 0,06 %, kyselina a-naftylocotvá 0,06 % a kyselina naftyl-maslová 0,05 %

Použitie:
- spodnú časť rezňa (2 - 3 cm) zbavíme listov, ponoríme do stimulátora a pomaly vyberieme, aby na rezne zostalo väčšie množstvo Stimulaxu. Potom rezne zasadíme do pripraveného záhradného substrátu alebo piesku.
- pri stávkovaní dbáme, aby sme Stimulax nezotreli. Rezne v krátkom čase vytvorí bohatý koreňový systém.
- rezne a zeminu udržujeme neustále vlhkú.

Balenie: 130 ml

 

Popis a použitie:
Stimulax III je prípravok v gélovej forme, ktorý je určený pre kvalitné zakorenenie a urýchlenú tvorbu koreňovej sústavy bylinných aj drevnatých rezňov. Rezne na zakoreňovanie pripravíme tak, že cca 2 - 3 cm zbavíme listov a túto časť ponoríme do stimulátora a pomaly vyberieme, aby na rezne zostalo väčšie množstvo Stimulaxu. Potom rezne zasadíme do pripraveného záhradného substrátu alebo piesku. Pri stávkovaní dbáme, aby sme Stimulax nezotreli z rezňov. Rezne v krátkom čase vytvorí bohatý koreňový systém. Rezne a zeminu udržujeme neustále vlhkú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: