TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Náhradná nápň

 
 

TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Reffil Pack je ľahko použiteľná náhradná náplň pre TNB Naturals THE ENHANCER CO2.

Dostupnosť Objednané
€30,39    
Kód tovaru 95954
Značka HydroGarden
Kategória Prírodné CO2
 

TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Reffil Pack je ľahko použiteľná náhradná náplň pre TNB Naturals THE ENHANCER CO2.

TNB Naturals THE ENHANCER CO2 je teraz možné pohodlne naplniť! Pestovatelia majú tak možnosť opätovne využiť existujúcu fľašu ENHANCER CO2, ušetriť peniaze a znížiť svoju ekologickú stopu. Jednoducho vyprázdnite obsah pôvodnej fľaše a vypláchnite vodou. Obsah TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Reffil Pack prelejte do fľaše a CO2 generátor je opäť pripravený na použitie.

 

TNB Naturals THE ENHANCER CO2 je vyrobený len z prírodných, 100% organických zložiek, ktoré pri aktivácii uvoľňujú veľké množstvo CO2.

TNB Naturals CO2 je najlepší a najúčinnejší spôsob, ako získať ideálne množstvo CO2 v pestovateľskom priestore. Výrobok nepotrebuje žiadne nebezpečné propánové horáky ani regulačné zariadenia. Tento brilantný spôsob obohacovania vzduchu o CO2 je veľmi jednoduchý. Na aktivovanie procesu stačí pridať vlažnú vodu. Vysoké dávky CO2, ktoré môžu až zdvojnásobiť produkciu vašich rastlín, uvoľňuje výrobok po dobu dvoch týždňov. TNB Naturals ENHANCER prekonal konkurenciu vo všetkých testoch a porovnávacích štúdiách.

Použitie:

TNB Naturals ENHANCER aktivujete tým, že pridáte teplú vodu, potom znova nasadíte veko a pretrepete. Je to také jednoduché! Plnú produkciu dosiahne po prvých 8 až 10 hodinách. Na konci dvojtýždňovej životnosti je možné výrobok doplniť a znova použiť vďaka TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Refill Pack alebo ekologicky zlikvidovať.

Výhody použitia ENHANCERA:

- 100% prírodný
- jednoduchá aktivácia a použitie
- tvorba vysokej koncentrácie CO2
- produkuje CO2 minimálne po dobu dvoch týždňov
- v noci uvoľňuje CO2 pomalšie
- zlepšuje rast aj celkový zdravotný stav rastlín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: