Rail Light Mover - pojazd s elektromotorom

 
 

Rail Light Mover efektívne zvyšuje výnosy, znižuje náklady a vyrieši problém s vysokou teplotou v pestierni. Zamedzí spáleniu vrškov a tvorbe tienistých miest v pestierni. Dodáva sa s koľajnicami s dĺžkou 2,2 m.

Dostupnosť Skladom
€208,61    
Kód tovaru RAIL2
Značka Hemp Trading
Kategória Pojazdy
 

Hnací motor je veľmi kvalitný, plne izolovaný a hlavne spotrebuje iba 12W. So svojim elektromagnetickým riadením motora je aj presnejší a veľmi odolný.

Posuv svetla zvyšuje úrodu a znižuje spotrebu el.energie. Je časovo nastaviteľný od 2 až 120 sekúnd od začiatku do konca cesty. Každý list rastliny má dôležitú funkciu absorbovať svetelnú energiu. Táto funkcia je nevyhnutná pre zdravý rast a produkciu rastlín a ich plodov. Rail Light Mover umožňuje pohyb svetla v hornej časti a tým zahŕňa svetlo (energiu) zo všetkých strán rastliny. Rail Light Mover zaisťuje rovnomerné rozloženie svetla. Tým, že pohybuje uhlom svetla, rôzne ho mení, tak aj umožňuje dosiahnutie viac svetla na spodné listy (aj medzi vetvami, ktoré sú veľmi nízko). Presun svetla veľmi šetrí el. energiu! Stacionárne svetlo poskytuje iba obmedzený uhol vyžarovania, ktorý je možné zvýšiť iba pridaním ďalšej lampy. Rail Light Mover posúva existujúce svetlo a znižuje potrebu pridať ďalšie lampy.

Vďaka Rail Light Mover môžete zvýšiť produkciu, spotrebuje menej energie a bude sa lepšie šíriť svetlo. Navyše je možné všetko ľahko rozšíriť pomocou vzájomnej kombinácie jednotiek a vytvorením reťazca niekoľkých svetiel, ktoré je možné kontrolovať ako jeden celok.

VÝHODY:

Zosilnené kolesá
Elektromagnetický riadiaci systém Interval štart/stop nastaviteľný od 2 do 60 sekúnd
Drive (riadiaca) spojka začlenená s kontrolou trakcie

Súprava obsahuje:

2 x kovové lišty 1.1m
1 x motor 220V sieťový
2 x pomocné kolieska
2 x ďalšie náhradné kolieska

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: