Uhlíkový filter Phresh Filter PRO - 595m3/h - Ø150mm

 
 

Phresh Filters sú pachové filtre, ktoré ako vnútornú náplň používajú to najkvalitnejšie aktívne uhlie, ktoré je možné na našej planéte získať. Strojovo balený prírodný aktívny uhlík Apex 4-8, ponúka maximálnu možnú hustotu uhlíkového lôžka s optimálnym prúdením vzduchu.

Dostupnosť Skladom
€108,63    
Kód tovaru PHF-150-300
Značka Phresh Filter
Kategória Phresh Filter
 

Phresh Filters sú pachové filtre, ktoré ako vnútornú náplň používajú to najkvalitnejšie aktívne uhlie, ktoré je možné na našej planéte získať. Ťaží sa v Austrálii v ložiskách, ktoré sú staré niekoľko miliónov rokov. Vyznačuje sa minimálnou prašnosťou a obrovskou absorpčnou kapacitou. Ďalšou obrovskou výhodou je ich váha, ktorá vďaka super kvalite aktívneho uhlia išla výrazne dole, čo je naozaj poznať predovšetkým pri filtroch s vysokým prietokom vzduchu. Súčasťou filtra je pochopiteľne prachový filter (2ks v balení), ktorý je možné jednoducho zložiť resp. nandať na telo filtra. Výrobca odporúča tento prachový filter každé 3-6 mesiacov vyčistiť, vyprať vo vlažnej vode a znovu nasadiť na telo filtra. Super vychytávkou sú potom oceľové svorky, ktoré sa nasadia na prírubu. Pri následnej montáži vzduchovej hadice sa jej uchytenie, pripevnenie oceľovou sponou alebo páskou, stáva jednoduchou záležitosťou. Hadica neskĺzava a pripevnenie je naozaj hračka.
Ďalej musíme tiež spomenúť, že použité uhlie môžeme recyklovať napr. na záhrade, pretože je to veľmi kvalitný prostriedok na obohatenie pôdy.

Phresh Filter

Technické dáta:
Plášť filtra: pozinkovaná oceľ
Otvorený priestor: 51%
Príruba a základňa: hliník
Výška príruby: 45 mm
Vonkajší priemer príruby: 158 mm
Vnútorný priemer príruby: 155,4 mm
Priemer filtra: mm
Výška filtra: 300mm
Rozmery krabice: mm
Váha 3 kg
Aktívne uhlie - typ: Zrnitý - vysoká aktivita - Austrálsky RC48
Hĺbka uhlíkového lôžka: 46 mm
Montáž: vertikálna / horizontálna
Životnosť: 18 - 24 mesiacov
Maximálna prevádzková teplota: 80 ℃
Maximálna relatívna vlhkosť: 80%

Maximálny prietok vzduchu: 720 m3/h
Odporúčaný maximálny výkon ventilátora: 595m3/h

Priemer príruby (mm) 150 mm
Prietok vzduchu (m3/h) 595 m3/h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: