Tienidlo ADJUST-A-WINGS DEFENDER HELLION LARGE DE

 
  • 1 z 4
 

Tienidlo Adjust-A-Wings HELLION DEFENDER LARGE DE vrátane IEC kábla a tepelného štítu.

pdf Hellion Rotating DE Lamp Adaptor Inštrukcie (1.7 MB)

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €239,04
Ušetríte €43,47 (–18 %)
€195,57    
Kód tovaru AJWHDL-KIT
Značka Adjust-a-Wings®
Kategória Osvetlenie
 

Tienidlo Adjust-A-Wings HELLION DEFENDER LARGE DE vrátane IEC kábla a tepelného štítu.


Veľký reflektor Adjust-A-Wings Hellion Defender Large zaistí rovnomerný odraz svetla pre pestovateľskú plochu až 3.9 m2. To umožňuje efektívne pestovanie rastlín na cca 2.2x1.8 m. Povrch tienidiel Adjust-A-Wings Hellion Defender je ošetrený špeciálnou, titánovo bielou, práškovanou vrstvou, ktorá garantuje nadpriemernú 92% odrazivosť. Hliníková zliatina obsahuje 3% horčíka, aj preto je robustné tienidlo veľmi pružné a silné.

Adjust-A-Wings Hellion Defender Large je kompatibilný so všetkými profesionálnymi DE HPS a MH výbojkami v našej ponuke. Pre toto veľké tienidlo je ale určite najvhodnejšia 600W DE a hlavne 1000W DE výbojka, jedine tak využijete jeho potenciál na maximum.

Maximálny rozmer tienidla je 100x70x20 cm.

Aké sú výhody tepelného štítu Super Spreader?

Tepelný štít zníži teplotu pod výbojkou až o 5 ° C, nedovolí vznik horúcich miest ani studených rohov. Súčasne chránia vršky rastlín pred spálením a tienidlo je možné umiestniť blízko rastlín. Heat shield v žiadnom prípade neblokuje, ale naopak veľmi účinne rozptyľuje svetlo do šírky a tak podporuje nadpriemerné úrody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: