Intelligent Humidity Controller GAS

 
 

Inteligentný regulátor vlhkosti monitoruje vaše prostredie a riadi úrovne vlhkosti na VPD, deficit tlaku alebo relatívnu vlhkosť.

Dostupnosť Skladom
€260,78    
Kód tovaru IHC
Značka Global Air Supplies
Kategória Odvlhčovače
 

Vlhkosť je zložitá záležitosť. Suchý vzduch umožňuje odparovanie vody, čo vedie k zvýšenej transpirácii rastlín ak odparovaniu vody z listov. Následne rastliny čerpajú príliš veľa živín a listy sa môžu spáliť. Pokiaľ je vlhkosť príliš vysoká, môže sa na listoch tvoriť kondenzácia, čo zase vedie k problémom s plesňami. Vaše rastliny nebudú schopné transpirácie a nebudú čerpať dostatok živín.
Aby to bolo ešte komplikovanejšie, teplota vzduchu má dominový efekt na objem vlhkosti, ktorú vzduch dokáže pojať. VPD je meranie schopnosti odparovania vlhkosti z listov vašej rastliny.

Uplynuli mesiace výskumu, než mohol vzniknúť Inteligentný regulátor vlhkosti.

Vypočítava deficit tlaku na listoch vašich rastlín a udržuje optimálnu vlhkosť v závislosti na tom, kde sa rastlina nachádza v rastovom cykle a na teplote vašej pestovateľskej miestnosti. Skrátka vytvára lepšie prostredie pre vaše rastliny.
Inteligentný regulátor vlhkosti GAS je dodávaný s teplotnou, vlhkostnou a svetelnou sondou, rovnako ako funkciami dennej a nočnej vlhkosti, čo vám dáva možnosť ovládať zvlhčovač 4 rôznymi spôsobmi. Má tiež varovný displej, ktorý vás upozorní, pokiaľ vášmu zvlhčovaču došla voda.

  • Ovládač zvlhčovača
  • Inteligentne sa učí udržiavať dokonalú vlhkosť
  • Nastavenie dňa a noci
  • Dynamicky mení vlhkosť na základe teploty
  • Zobrazí varovanie, pokiaľ vo zvlhčovači dôjde voda

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: