Reverzná osmotická jednotka POWER Grow - 500 l/deň

 
  • 1 z 2
 

Systém reverznej osmózy Powergrow500 je určený na čistenie vody od solí, ťažkých kovov a chemických nečistôt. Pomocou tlaku vody je voda filtrovaná cez polopriepustnú membránu bez využitia elektrickej energie. Deionizačný modul nie je v cene.

Dostupnosť Obvykle skladom do 1 dňa
Bežná cena €325,98
Ušetríte €21,73 (–6 %)
€304,25    
Kód tovaru 8288
Značka GROWMAX
Kategória Meracie prístroje - úprava vody
 

Systém reverznej osmózy Powergrow500 je určený na čistenie vody od solí, ťažkých kovov a chemických nečistôt. Pomocou tlaku vody je voda filtrovaná cez polopriepustnú membránu bez využitia elektrickej energie.

Na rozdiel od bežných filtrov Growmax totiž dokáže tento dômyselný systém odfiltrovať okrem 99% chlóru aj 95% ťažkých kovov a solí. Ďalej odstraňuje dusičnany, dusitany, chlór, sedimenty, špinu, prach, herbicídy, pesticídy, prchavé organické znečisťujúce látky (chemické kontaminanty, benzénové zlúčeniny, toluén, olej, čistiace prostriedky, THM, PCB). Samozrejme eliminuje aj mechanické nečistoty až do veľkosti 5 mikrónov. Výsledok v podobe čistej vody je základom pre kvalitné vyživovanie rastlín v raste aj kvete.
Voda bez ťažkých kovov, solí, chlóru a sedimentov
posilňuje rast a je nevyhnutná pre správny vývoj zdravých a silných rastlín
stabilizuje pH
umožňuje 100% využitie hnojív
udržuje vhodné prostredie pre priaznivé mikroorganizmy, baktérie a plesne v koreňovom systéme aj pestovateľskom substráte, ktorým práve chlór škodí
je tiež nutná pre skutočne čisté a kvalitné bio pestovanie ovocia a zeleniny

Hlavná jednotka reverznej osmózy Powergrow500 sa skladá z prívodovej hadičky s konektorom na hadicu, filter na sedimenty, uhlíkový filter zo zelených kokosov, membrána na reverznú osmózu, tlakomer, výstupné hadičky a kohút. Nikdy nepoužívajte horúcu alebo znečistenú (viac ako 550ppm) vodu. Nepoužívajte tam, kde je tlak vody vyšší ako 5kg/cm2. Vymieňajte náplne filtrov každý polrok. Podrobné inštrukcie nájdete v návode.

 

Parametre Powergrow500:
Výkon: 500 litrov za deň / až 21 litrov za hodinu
Odporúčaná teplota vody: 25 ° C
Odporúčaný tlak vody: 3-5kg/cm2
Odporúčaná kvalita vody: menej ako 550 ppm
Životnosť: 4-6 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: