Reverzná osmotická jednotka MEGA Grow - 1000l/deň

 
 

Filtračný systém Maxquarium1000 zvládne nielen reverznú osmózu, ale aj totálnu deionizáciu vody. Z vody odstráni 99% chlóru a nečistoty do veľkosti 5 mikrónov. Hlavne ale úplne eliminuje 100% ťažkých kovov alebo solí a poskytuje tak 000ppm čistú vodu. Tento filtračný systém bol vytvorený s ohľadom na maximálny prietok cez membránu.
Na rozdiel od ostatných variantov reverznej osmózy dokáže Maxquarium1000 odfiltrovať okrem 99% chlóru aj 100% ťažkých kovov a solí! Ďalej odstraňuje dusičnany, dusitany, chlór, sedimenty, špinu, prach, herbicídy, pesticídy, prchavé organické znečisťujúce látky (chemické kontaminanty, benzénové zlúčeniny, toluén, olej, čistiace prostriedky, THM, PCB). Samozrejme eliminuje aj mechanické nečistoty až do veľkosti 5 mikrónov. Výsledok v podobe ultra čistej vody je základom pre kvalitné vyživovanie rastlín v raste aj kvete. Presný popis produktu nájdete v priloženom manuáli.

Dostupnosť Obvykle skladom do 1 dňa
Bežná cena €456,39
Ušetríte €21,73 (–4 %)
€434,66    
Kód tovaru 8290
Značka GROWMAX
Kategória Meracie prístroje - úprava vody
 

Systém reverznej osmózy Megagrow1000 je určený na čistenie vody od solí, ťažkých kovov a chemických nečistôt. Pomocou tlaku vody je voda filtrovaná cez polopriepustnú membránu bez využitia elektrickej energie.
Na rozdiel od bežných filtrov totiž dokáže tento dômyselný systém odfiltrovať okrem 99% chlóru aj 95% ťažkých kovov a solí. Ďalej odstraňuje dusičnany, dusitany, chlór, sedimenty, špinu, prach, herbicídy, pesticídy, prchavé organické znečisťujúce látky (chemické kontaminanty, benzénové zlúčeniny, toluén, olej, čistiace prostriedky, THM, PCB). Samozrejme eliminuje aj mechanické nečistoty až do veľkosti 5 mikrónov. Výsledok v podobe veľmi čistej vody je základom pre najefektívnejšie vyživovanie rastlín v raste aj kvete.
Voda bez ťažkých kovov, solí, chlóru a sedimentov
posilňuje rast a je nevyhnutná pre správny vývoj zdravých a silných rastlín
stabilizuje pH
umožňuje 100% využitie hnojív
udržuje vhodné prostredie pre priaznivé mikroorganizmy, baktérie a plesne v koreňovom systéme aj pestovateľskom substráte, ktorým práve chlór škodí
je tiež nutná pre skutočne čisté a kvalitné bio pestovanie ovocia a zeleniny

Hlavná jednotka reverznej osmózy Megagrow1000 sa skladá z prívodovej hadičky s konektorom na hadicu, 2x filter na sedimenty, 2x uhlíkový filter zo zelených kokosov, membrána na reverznú osmózu, tlakomer, výstupné hadičky a kohút. Nikdy nepoužívajte horúcu alebo znečistenú (viac ako 550ppm) vodu. Nepoužívajte tam, kde je tlak vody vyšší ako 5kg/cm2. Pri nižších teplotách sa znižuje prietoková rýchlosť. Vymieňajte oba filtre každý polrok alebo keď je potreba. Ďalšie informácie nájdete v návode.

 

Parametre reverznej osmózy Megagrow1000:
Výkon: 1000 litrov za deň / viac ako 40 litrov za hodinu
Odporúčaná teplota vody: 25 ° C
Odporúčaný tlak vody: min. 3-5kg/cm2
Odporúčaná kvalita vody: menej ako 550 ppm
Životnosť filtrov: 4-6 mesiacov alebo keď je potreba
Životnosť membrány: 6 - 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: