Reverzná osmotická jednotka GROWMAX - 3000L/deň

 
 

Filtračný systém Maxquarium3000 zvládne nielen reverznú osmózu, ale aj totálnu deionizáciu vody. Z vody odstráni 99% chlóru a nečistoty do veľkosti 5 mikrónov. Hlavne ale úplne eliminuje 100% ťažkých kovov alebo solí a poskytuje tak 000ppm čistú vodu. Tento filtračný systém bol vytvorený s ohľadom na maximálny prietok cez membránu.
Na rozdiel od ostatných variantov reverznej osmózy dokáže Maxquarium3000 odfiltrovať okrem 99% chlóru aj 100% ťažkých kovov a solí! Ďalej odstraňuje dusičnany, dusitany, chlór, sedimenty, špinu, prach, herbicídy, pesticídy, prchavé organické znečisťujúce látky (chemické kontaminanty, benzénové zlúčeniny, toluén, olej, čistiace prostriedky, THM, PCB). Samozrejme eliminuje aj mechanické nečistoty až do veľkosti 5 mikrónov. Výsledok v podobe ultra čistej vody je základom pre kvalitné vyživovanie rastlín v raste aj kvete. Presný popis produktu nájdete v priloženom manuáli.

Dostupnosť Obvykle skladom do 1 dňa
Bežná cena €1 434,47
Ušetríte €260,82 (–18 %)
€1 173,65    
Kód tovaru 8291
Značka GROWMAX
Kategória Meracie prístroje - úprava vody
 

Systém Growmax3000 je určený na veľkokapacitné čistenie vody od solí, ťažkých kovov a chemických nečistôt. Pomocou tlaku vody je voda filtrovaná cez polopriepustnú membránu bez využitia elektrickej energie.
Na rozdiel od bežných filtrov totiž dokáže tento dômyselný systém odfiltrovať okrem 99% chlóru aj 95% ťažkých kovov a solí. Ďalej odstraňuje dusičnany, dusitany, chlór, sedimenty, špinu, prach, herbicídy, pesticídy, prchavé organické znečisťujúce látky (chemické kontaminanty, benzénové zlúčeniny, toluén, olej, čistiace prostriedky, THM, PCB). Samozrejme eliminuje aj mechanické nečistoty až do veľkosti 5 mikrónov. Výsledok v podobe ultra čistej vody je základom pre kvalitné vyživovanie rastlín v raste aj kvete.
-Voda bez ťažkých kovov, solí, chlóru a sediment
-posilňuje rast a je nevyhnutná pre správny vývoj zdravých a silných rastlín
-stabilizuje pH
-umožňuje 100% využitie hnojív
-udržuje vhodné prostredie pre priaznivé mikroorganizmy, baktérie a plesne v koreňovom systéme aj pestovateľskom substráte, ktorým práve chlór škodí
-je tiež nutná pre skutočne čisté a kvalitné bio pestovanie ovocia a zeleniny
-Balenie reverznej osmózy Growmax3000 obsahuje uhlíkový filter, 2x membránu, tlakomer, filter kľúč 3/8\'\', guľový kohút, konektor k záhradnej hadici (3/4\'\'BSP na 3/8\'\' rúrky) , 3m bielej hadice 1/2\'\' , 3m modrej hadice 3/8\'\', 3m čiernej hadice 3/8\'\'. Nikdy nepoužívajte horúcu vodu. Vymieňajte náplne filtrov každý polrok. Podrobné inštrukcie nájdete v návode.

 

Parametre Growmax3000:
Výkon: 3000 litrov za deň / 125 litrov za hodinu
Prevádzková teplota: 4-38° C
Odporúčaný tlak vody: min. 4kg / max. 6kg
Odporúčaná kvalita: menej ako 500 ppm
Životnosť: 6 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: