Kalibračný roztok Bluelab 2.77 EC 250ml

 
 

Bluelab EC 2.77 kalibračná kvapalina je nevyhnutným nástrojom pre všetkých hydroponických a pôdnych záhradníkov, ktorí sa spoliehajú na presné meranie elektrickej vodivosti pre optimálnu výživu a rast rastlín. S touto kalibračnou kvapalinou budete mať istotu, že vaše merania sú správne a vaše rastliny dostávajú optimálne živiny.

250ml

Dostupnosť Objednané
€17,34    
Kód tovaru BLUE277-250
Značka Bluelab
Kategória Meracie prístroje - úprava vody
 

Bluelab EC 2.77 kalibračná kvapalina je vysoko kvalitný roztok určený na kalibráciu elektrokonduktivitných (EC) meračov a senzorov. Táto kvapalina je vyvinutá a vyrábaná spoločnosťou Bluelab, renomovaným výrobcom presných a spoľahlivých meracích prístrojov na hydroponické a pôdne pestovanie.

EC 2.77 kalibračná kvapalina obsahuje špeciálne pripravený roztok solí, ktorý presne zodpovedá elektrickej vodivosti 2.77 mS/cm (millisiemens na centimeter). Táto hodnota je považovaná za štandardný referenčný bod, ktorý sa používa na overenie presnosti EC merania.

Použitie Bluelab EC 2.77 kalibračnej kvapaliny je jednoduché. Stačí namočiť elektródy merača do kvapaliny a sledovať, či ukazovateľ zodpovedá hodnote 2.77 mS/cm. Ak sa ukazovateľ líši, je potrebné upraviť kalibráciu merača, aby bola dosiahnutá presnosť merania.

250ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: