Diffuse-Air G.A.S. 200MM

 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Najúčinnejšie riešenie, ako sa zbaviť horúcich miest a zón s vysokou vlhkosťou. DiffuseAir môže byť použitý k efektívnemu pohybu vzduchu vo vašej pestárne alebo môže byť pripojený k saciemu potrubiu na rozptýlenie chladného nasávaného vzduchu.

Dostupnosť Objednané
€69,51    
Kód tovaru DA200
Značka Global Air Supplies
Kategória Diffuse-Air
 

DiffuseAir efektívne premieša všetok vzduch vo vašej pestárne. DiffuseAir vám ponúka úplnú kontrolu nad klímou vašej pestárne. Odstraňuje mikroklímu, zóny s vysokou vlhkosťou a horúce miesta. Navrhnuté a vyrobené spoločnosťou Systemair.
DiffuseAir eliminuje silné prúdy vzduchu, ktoré môžu spôsobiť popálenie rastlín vetrom a hromadenie soli v pestovateľskom médiu. Vďaka zaveseniu DiffuseAir získate viac podlahovej plochy na pestovanie.

  • Aerodynamicky efektívne
  • Osvedčená technológia
  • Stropné zavesenie pre väčší priestor pre rast
  • Zlepšené prostredie = lepšie výnosy
  • Neobsahuje ventilátor!

 

DISTRIBÚCIA VZDUCHU
Systém DiffuseAir bude nasávať vzduch z hornej časti vašej miestnosti a vytláčať ho dole, čím sa vzduch pohybuje medzi pestovateľskými svetlami a rastlinami. Tento prístup je ideálny pre zníženie teplotnej mikroklímy vo vetraných aj uzavretých pestovateľniach. Ak máte štvorcovú pestovateľskú miestnosť, jeden centrálne namontovaný systém DiffuseAir môže nahradiť všetky ostatné ventilátory na pohyb vzduchu.

VSTUPNÝ ROZVOD
Systém DiffuseAir je možné použiť ako distribučný bod pre váš prívod čerstvého vzduchu, ktorý premieša všetok vzduch vo vašej pestárne. Jednoducho pripojte potrubie k ventilátoru a privádzajte vzduch z požadovaného miesta, napr. čerstvý vzduch zvonku. Vďaka tomu môže DiffuseAir fungovať ako sací ventilátor na chladenie klímy a distribuovať vzduch bohatý na CO2 presne tam, kde ho vaše rastliny potrebujú.

MULTI SYSTÉM
Pestovatelia sa príliš často stretávajú s problémami s pohybom vzduchu vo väčších miestnostiach. Oscilačné ventilátory sú často namierené na rastliny, čo spôsobuje zbytočný pohyb vzduchu cez listy. To spôsobuje vyššiu rýchlosť transpirácie, čo môže viesť k problémom, ako je spálenie vetrom a hromadenie soli v pestovateľskom médiu. Umiestnenie DiffuseAir na viacerých miestach nad rastlinou bude rovnomerne distribuovať vzduch, čím sa eliminujú horúce a vlhké miesta.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: