Ecotechnics Evolution Co2 Controller (riadiaca jednotka)

 
 

CO2 controller Ecotechnics Evolution, základný set, tvorí iba riadiaca jednotka. Produkt nezahŕňa ventil, senzor ani CO2 fľašu.

pdf Manuál (3.9 MB)

Dostupnosť Skladom
€347,72    
Kód tovaru ECOEVOCO2DCO
Značka ECOtechnics
Kategória CO2
 

EcoTechnics Evolution CO2 Controller, základný set
Základná sada na sledovanie a kontrolu optimálnej hladiny oxidu uhličitého v pestovateľskej miestnosti. Digitálna riadiaca jednotka, CO2 controller EcoTechnics Evolution, je vybavená moderným mikroprocesorom a sondou s infračerveným senzorom na rozpoznanie dňa a noci. Tento vylepšený dávkovač zvláda nielen vypúšťanie CO2 s rôznou intenzitou, ale postará sa aj chod odťahového alebo príťahového ventilátora.

Viacúčelový controller CO2
CO2 monitor a regulátor EcoTechnics Evolution je kompatibilný s CO2 fľašami aj zariadeniami spaľujúcimi propán alebo bután. Široko programovateľný controller spolupracuje s väčšinou externých regulátorov, termostatov a hygrostatov. Vďaka tomu môžete bylinkám zaistiť dokonalé podmienky pre silný rast, voňavý kvet a veľký plod.

Balenie tvorí iba riadiaca jednotka s prehľadným displejom. Základná sada neobsahuje CO2 fľašu, ventil s ukazovateľom stavu ani sondu.

Plný Full Kit vrátane príslušenstva nájdete v súvisiacich produktoch.

Pre najefektívnejšiu kontrolu pestovateľského prostredia odporúčame využiť v kombinácii s digitálnym regulátorom otáčok ventilátorov Evolution Speed Controller. Návod a informácie ako controller funguje nájdete v priložených súboroch alebo videách.

Výhody EcoTechnics Evolution CO2 Controller


Inteligentné viacúrovňové dávkovanie CO2
kontrola ventilátora
senzor pre rozlíšenie dňa a noci
systém je rozšíriteľný o ďalšie jednotky
viacjazyčná podpora
programovateľné režimy


Prečo je CO2 pre rastliny dôležité?
Pri vonkajšom pestovaní je prístup rastlín k oxidu uhličitému neobmedzený. V indoor podmienkach môže ale ľahko dôjsť k tomu, že sa CO2 spotrebuje a bylinkám bude chýbať.

Oxid uhličitý je nevyhnutný na optimálny priebeh fotosyntézy. Rastliny s deficitom CO2 vo svojom okolí sú slabšie, menšie a môžu mať rôzne problémy. Dostatok CO2 prispeje k ich celkovému zdraviu, rýchlejšiemu rastu a skoršiemu kvitnutiu. Listy budú väčšie a zelenšie.

Zintenzívni sa prirodzená veľkosť, farba, chuť i vôňa kvetov alebo ovocia. Vyšší príjem oxidu uhličitého zvýši spotrebu vody a živín, bylinky budú potrebovať viac svetla. Pokiaľ chceme pestovať s vyššími hustotami svetelného toku, je nutné umelo zvýšiť hladinu CO2.

Oxid uhličitý je ťažší ako vzduch, preto sa bude držať prirodzene pri zemi. Pre správny rozptyl CO2 po celom priestore odporúčame využiť cirkulačné alebo podlahové ventilátory.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: