Cirkulačný ventilátor STURM3v1, Ø45cm

 
 

Multifunkčný cirkulačný ventilátor Sturm3 je stojanový, nástenný alebo podlahový ventilátor v jednom. Tri možnosti, tri rýchlosti, príkon 75W, priemer 45 cm.

Dostupnosť Skladom
€65,16    
Kód tovaru 9012
Značka Cornwall
Kategória Cirkulačné ventilátory
 

Trojrýchlostný otočný ventilátor Sturm3 je skvelým pomocníkom do horúcich priemyselných, pestovateľských, kancelárskych i domácich priestorov.

Vzduch, ktorý sa nehýbe a stojí, tvorí výrazne náchylnejšie prostredie na vznik nebezpečných plesní a húb. Všetky rastliny majú rady a lepšie rastú, keď sa vzduch hýbe a nie je horúci. Preto je neustála cirkulácia a rozumná teplota vzduchu taká dôležitá. Nielen pre rastliny, ale aj pre väčšinu ľudí.

Tento multifunkčný cirkulačný ventilátor hravo zaisťuje horizontálnu distribúciu vzduchu v troch rýchlostiach, trojakým spôsobom a za bezkonkurenčnú cenu!

Sturm 3 je totiž možné jednoducho použiť ako podlahový, stojanový alebo nástenný ventilátor. Každá možnosť má svoje výhody a je iba na vás, ktorý variant si zvolíte. Po zložení a sprevádzkovaní ventilátora si môžete tiež ľahko zvoliť, či sa bude ventilátor automaticky otáčať do strán alebo zostane v statickej polohe.

Užívateľov tiež určite potešia odolnejšie kovové lopatky, priemer hlavy ventilátora 45 cm, stabilná konštrukcia, s výkonom, 75W, klasické napätie 230V a 1,5 metrov dlhý kábel.

Ako ventilátor zmontovať do požadovanej konkrétnej podoby nájdete v manuáli. Pri manipulácii, zapojení, čistení alebo skladovaní otočného ventilátora Sturm3 vždy dôsledne dodržujte pokyny výrobcu v priloženom slovenskom návode.

UPOZORNENIE: Neodporúčame akýmkoľvek spôsobom manipulovať s ventilátorom pokiaľ je v chode a hlavne v žiadnom prípade nestrkajte ruky do alebo na kovový kryt (gril) vrtule pokiaľ je zapnutá!!!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: