CarboAir 100 - 4250m3/hod - Ø315mm

 
 

CarboAir100 - najmonštróznejší rad filtrov pre najnáročnejšie prostredie. Poradí si aj s najväčšími pestovateľňami s extrémne vysokou koncentráciou zápachu, kde pri použití s menšími ventilátormi filtráciu vzduchu dokonca strojnásobí.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €565,07
Ušetríte €43,47 (–7 %)
€521,60    
Kód tovaru CA100-315-660
Značka CarboAIR
Kategória CarboAIR 100
 

CarboAir™ 100 bol vyvinutý na filtrovanie veľmi vysokých koncentrácií VOC z väčších pestární.

CarboAir™ 100 má obrovské 100mm lôžko z čistého aktívneho uhlia a 660mm telo. V spojení s našou špičkovou oceľovou sieťou, sa stáva najúčinnejším filtrom v odvetví. Tieto filtre sú monštrá, určené pre najnáročnejšie prostredie. Pokiaľ potrebujete vyčistiť veľké objemy vzduchu alebo veľké množstvo nežiaducich pachov, je tento filter pre vás.

  • Max prietok vzduchu 4250 m3/h
  • Ručná výroba v Európe
  • Dodáva sa s predfiltrom, ktorý je možné prať v práčke


Puzdro filtra
Priemyselné puzdro filtra je z pozinkovanej ocele. Použitie najkvalitnejších materiálov umožnilo vyrobiť najjemnejšiu sieťovinu.
Sieťka filtra je otvorená na 55,5% pre najlepšie prúdenie vzduchu cez filter. Carbo Air 100 filtre majú lepšie prietoky, čo umožňuje používať silnejšie uhlíkové lôžko v porovnaní s konkurentmi. Zvolená filtračná sieťka, na rozdiel od konkurencie, umožňuje vynechanie vnútornej nylonovej sieťky, ktorá spomaľuje prúdenie vzduchu.

Aktívny panenský uhlíkový granulát
Použitý karbón bol vyrobený na mieru pre CarboAir, aby extrahoval zápach zo vzduchu a fungoval v súlade s telom z jemnej zinkovej sieťoviny. Panenský uhlík sa aktivuje pri teplotách nad 1000 ° C vo vlhkom prostredí. Tento proces otvára póry uhlíka, aby získal neuveriteľne vysoké absorpčné vlastnosti organických častíc a ďalších nečistôt vo vzduchu. Karbón sa v Európe vyrába podľa veľmi vysokých štandardov, na rozdiel od čínskych filtrov, ktoré často obsahujú lacnejšie zmesi a riskujú kontamináciu morskou vodou počas prepravy.
Výroba v EÚ umožňuje lepšiu kontrolu kvality. Uhlík je vyrobený podľa EN12915, čo znamená, že je dostatočne čistý, aby mohol byť použitý v potravinárskych prevádzkach a výrobniach. Veľkosť a hĺbka filtra bola špeciálne navrhnutá tak, aby poskytovala správny kontakt medzi kontaminovaným vzduchom a uhlíkom.

Technické špecifikácie

  • Model: CA100-315-660
  • Príruba mm: 315
  • Dĺžka mm: 660
  • Karbónové lôžko mm: 100
  • Max. prietok vzduchu m3/h: 4250

 

Priemer príruby (mm) 315 mm
Prietok vzduchu (m3/h) 4 250 m3/h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: