Tienidlo Adjust-A-Wings AVENGER Large TWIN

 
  • 1 z 4
 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €239,04
Ušetríte €65,20 (–27 %)
€173,84    
Kód tovaru AJWAT-KIT
Značka Adjust-a-Wings®
Kategória Adjust-A-Wings®
 

Tienidlo Adjust-A-Wings AVENGER Large TWIN vrátane 2ks objímok E40 a tepelných štítov. IEC kábel nie je súčasťou balenia!

Veľké tienidlo Adjust-A-Wings AVENGER Large TWIN zaistí rovnomerný odraz svetla pre pestovateľskú plochu až 3.9 m2. To umožňuje efektívne pestovanie rastlín na cca 2.2-x1.8 m. Rad Avenger je doposiaľ neprekonaný KRÁĽ medzi tienidlami, chránený patentom, víťaz všetkých testov tienidiel! Povrch tienidiel Adjust-A-Wings Avenger je totiž ošetrený špeciálnou sklenenou superzliatinou obsahujúcou PVD a oxid titaničitý, ktorá garantuje extrémnu odrazivosť 95-97% a to po dobu až 25 rokov.

Adjust-A-Wings Avenger Large TWIN je kompatibilný so všetkými HPS a MH výbojkami v našej ponuke. Pre toto veľké tienidlo sú ale určite najvhodnejšie 400W alebo 600W výbojky, jedine tak využijete jeho potenciál na maximum.

Maximálny rozmer tienidla je 100x70x20 cm.

Aké sú výhody tepelného štítu Avenger Super Spreader?

Tepelný štít zníži teplotu pod výbojkou až o 5° C, nedovolí vznik horúcich miest ani studených rohov. Súčasne chránia vršky rastlín pred spálením a tienidlo je možné umiestniť blízko rastlín. Heat shield v žiadnom prípade neblokuje, ale naopak veľmi účinne rozptyľuje svetlo do šírky a tak podporuje nadpriemerné úrody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: